teisių atėmimas

Teisių
atėmimas

Teisių
atėmimas

Padarėte nusižengimą už kurį yra atimama teisė vairuoti transporto priemones. Padėsime pasinaudoti įstatymo suteikta teise, kad nebūtų atimta teisė vairuoti automobilį arba taikytas trumpesnis teisės vairuoti atėmimo terminas, skundžiant policijos nutarimą, teismo nutartį.

Plačiau
Laidavimas

Laidavimas

Laidavimas

Laidavimas - atleidimas nuo baudžiamosios atsakomybės. Išvengiate teistumo, neskiriama bausmė, išvengiate ilgo teisinio proceso. Laiduotojas.

Plačiau
Automobilio konfiskacija

Automobilio
konfiskavimas

Automobilio
konfiskavimas

Už tam tikrus administracinius nusižengimus yra skiriamas autombilio konfiskavimas. Mes Jums galime padėti.

Plačiau
Kontrabanda, akcizinių prekių gabenimas, laikymas, realizavimas

Kontrabanda.
Akcizinės prekės

Kontrabanda.
Akcizinės prekės

Atsakomybė. Patarimai, kokios pozicijos laikytis policijoje/teisme. Kaip elgtis, kai automobilis priklauso (ne) pažeidėjui. Atsakymai į visus rūpimus klausimus neribojant laiko.

Plačiau
žalos atlyginimas

Žalos
atlyginimas

Žalos
atlyginimas

Patirtos turtinės ir neturtinės žalos atlyginimas sveikatos sutrikdymo, gyvybės atėmimo atvejais civilinio proceso tvarka. Paciento patirta žala, teikiant sveikatos priežiūros paslaugas. Žala, atsiradusi dėl valdžios institucijų neteisėtų veiksmų ir kt.

Plačiau
Teisinės paslaugos dėl palikimo priėmimo termino pratęsimo, faktiškai pradėjus valdyti

Paveldėjimo
teisė

Paveldėjimo
teisė

Teisinės paslaugos ir konsultacijos asmenims, nespėjusiems laiku priimti palikimo (praleidus įstatyme numatytą 3 mėn. palikimo priėmimo terminą), nesutariantiems su paveldėtojais. Palikimo priėmimas faktiškai pradėjus jį valdyti. Testamento, paveldėjimo teisės liudijimo ginčijimas. Teismo leidimų (palikimui priimti, turtui perleisti) gavimas ir kt.

Plačiau
Skyrybos (santuokos nutraukimas). Teisinės advokato paslaugos

Santuokos
nutraukimas (skyrybos)

Santuokos
nutraukimas (skyrybos)

Skyrybos dėl kito sutuoktinio kaltės. Santuokoje įgyto turto padalijimas. Santuokoje įgyto turto pripažinimo asmenine nuosavybe. Dėl išlaikymo priteisimo, išlaikymo dydžio pakeitimo. Dėl tėvystės nustatymo, nuginčijimo ir kt.

Plačiau
Naudojimosi tvarkos nustatymas. Atidalijimas. Teisinės paslaugos

Atidalijimas.
Naudojimosi tvarka

Atidalijimas.
Naudojimosi tvarka

Atidalijimas iš bendrosios dalinės nuosavybės. Atidalijimas iš bendrosios jungtinės nuosavybės. Bendro daikto (buto, namo, sklypo ir kt. ) naudojimosi tvarkos nustatymas. Servitutas. Uzufruktas.

Plačiau
skolų išieškojimas

Skolų
išieškojimas

Skolų
išieškojimas

Jeigu Jums skolininkas sutartu laiku negrąžina skolos, kodėl Jūs vis dar nesiimate veiksmų? Kol Jūs naršote internete, skolininkas jau tuština savo ir sutuoktinio (-ės) banko sąskaitas, dovanoja turtą artimiesiems. Išanalizavus situaciją, parenkamas geriausias skolos išieškojimo būdas.

Plačiau
sandorio pripažinimas negaliojančiu

Sandorio
nuginčijimas

Sandorio
nuginčijimas

Vekselio pripažinimas negaliojančiu, dovanojimo sutarties pripažinimas apsimestiniu sandoriu, pirkimo-pardavimo sutarties pripažinimas negaliojančia ir pan. Apsimestinis, niekinis sandoris. Restitucijos taikymas (taikant restituciją asmuo grąžinamas į ankstesnę padėtį, buvusią iki jo teisės pažeidimo), laikinųjų apsaugos priemonių taikymas. Senaties terminas.

Plačiau
Pasišalinimas iš eismo įvykio vietos

Pasišalinimas
iš eismo įvykio vietos

Pasišalinimas
iš eismo įvykio vietos

Apgadinote svetimą turtą ir išvažiavote iš eismo įvykio vietos nesulaukęs ir neinformavęs svetimo turto savininko ar neiškvietęs policijos. Tokie teisės pažeidimai padaromi tyčia, turint motyvą, o kartais visiškai netyčia. Būtinas išankstinis pasiruošimas.

Plačiau
Pretenzija grąžinti draudimo išmoką regreso tvarka

Draudimo
teisė

Draudimo
teisė

Draudimo bendrovės pretenzija grąžinti išmokėtą draudimo išmoką nukentėjusiajam regreso tvarka. Atsisakymas išmokėti draudimo išmoką. Dėl turtinės ir neturtinės žalos, už kurį atsakingas asmuo patrauktas baudžiamojon atsakomybėn, atlyginimo. Ieškinio senaties terminas ir kt.

Plačiau