"Vilniaus Teisės Centras" vienija profesionalius teisininkus, advokatus, kurie, specializuodamiesi pasirinktose srityse, teikia teisines konsultacijas ir paslaugas fiziniams ir juridiniams asmenims. 

 

Įmonėje dirbantys ar kartu bendradarbiaujantys teisininkai turi didesnę kaip 15 metų akademinio ir praktinio teisinio darbo praktiką, todėl galime suteikti itin aukštos kokybės teisines paslaugas. 

Teisinės paslaugos ir konsultacijos teikiamos remiantis teisine patirtimi, naujausiais teisės aktais.

 

Dirbantys teisininkai išsilavinimą yra įgiję Lietuvos ir užsienio universitetuose, įvairiose srityse praktikuojantys advokatai bei teisininkai nuolat tobulina profesines žinias tiek akademinėje veikloje (publikuoja straipsnius teisine tematika, dėsto teisines disciplinas Lietuvos universitetuose), tiek praktiniame darbe. 

 

Advokatai, teisininkai specializuojantys tik savo srityse, dėl to yra geresni savo sričių specialistai, lyginant su plataus profilio teisininkais.

 

Vykdydami klientų pavedimus, bendradarbiaujame jeigu reikia su antstoliais, notarais, turto vertintojais, bankroto administratoriais, vertėjais, kitų sričių specialistais, o tai taupo Jūsų laiką ir leidžia išvengti papildomų išlaidų. Atitinkamų klausimų sprendimui Jums nereikės papildomai samdyti kitų sričių konsultantų – mes greitai ir veiksmingai išspręsime kilusius klausimus bei rasime išeitis iš susidariusių situacijų.

 

Palaikydami dalykinius santykius su kolegomis JAV suteikiame operatyvią teisinę pagalbą šioje šalyje.

 

Mes suformuluojame ir klientui suprantama, paprasta kalba įvardijame jo problemą, aptarime ir išsiaiškiname jos sprendimo būdus.  

 

Mus vienija profesionalumas, aistra savo veiklai. Teikdami teisines paslaugas visuomet užtikriname visapusiškas ir aukščiausios kokybės teisines paslaugas, operatyvų darbą ir nuolatinį dėmesį klientui.

 

Mes siekiame užtikrinti visapusišką klientų interesų apsaugą, greitai ir efektyviai suteikti kokybiškas teisines paslaugas. Glaudžiai bendradarbiaudami su savo Klientais, mes siekiame ne tik išspręsti kylančias teisines problemas, bet ir patarti, kaip jų išvengti ateityje. Taip užtikrinamas klientų lūkesčių tenkinimas teikiant geriausios kokybės paslaugas, paremtas pasitikėjimu, konfidencialumu, punktualumu ir profesionalumu.

 

Mūsų tikslas - puikiu darbu patenkinti arba viršyti klientų lūkesčius.  

 

KODĖL ŽMONĖS RENKASI MUS?

Darbo patirtis ir profesionalumas

Darbo patirtis ir profesionalumas

Dėka ilgametės patirties mes galime spręsti itin sudėtingas teisines problemas

Darbus atliekame laiku

Darbus atliekame laiku

Visada laikomės sutartų ir prisiimtų įsipareigojimų

Sutelkta specialistų komanda

Sutelkta specialistų komanda

Jūsų teisinę problemą nagrinės ne vienas teisininkas bei ir teisės teoretikas. Preciziškas ir visapusiškas teisinės problemos analizavimas.

Sąžiningumas, pagarba ir dėmesys

Sąžiningumas, pagarba ir dėmesys

Aktyviai bendraujame visos teisinės problemos sprendimo metu.

Kokia mūsų teikiamų paslaugų kaina?

Kaip žinia, bylą teismai nagrinėja jau po įvykusio įvykio ir joks teisingumo vykdytojas nėra įvykio matęs savomis akimis. Tad suprantama, kad bylos baigtis priklauso nuo to, kaip viena ar kita pusė sugeba surinkti įrodymus, kaip kokybiškai sugeba parengti procesinius dokumentus, kokias teisės normas pritaiko. 

Norėtume pažymėti, kad kiekviena Kliento problema yra individuali, todėl nėra universalių teisinių sprendimų visiems gyvenimo atvejams todėl sužinoti tikslesnę informaciją dėl apmokėjimo už teisines paslaugas Jūs galite tikėtis tik tuomet, kai advokatas susipažins su Jūsų teisinės problemos ar bylos esminėmis aplinkybėmis.

Aukštą teikiamų teisinių paslaugų kokybę deriname su Klientams prieinama sutartine paslaugų kaina.

Atskirų kategorijų bylose galime pasiūlyti susitarimą dėl dalies apmokėjimo už suteiktas teisines paslaugas priklausomai nuo pasiektų rezultatų.

Mes nesiekiame bylinėtis, o mūsų tikslas - išspręsti ginčą, kurio rezultatu patenkintas mūsų Klientas.

Mes didžiuojamės galėdami pasiūlyti kokybiškas aukšto profesinio lygio teisines paslaugas tiems, kurie tai vertina ir tiems kas iš tiesų nori problemą išspręsti, o ne atidėlioti.

Mes stengiamės, kad Kliento problema būtų išspręsta kuo ekonomiškiau. Patariame Klientui atitinkamose jos sprendimo stadijose taikiai išspręsti ginčą ir (arba) pasirinkti alternatyvų ginčo sprendimo būdą.